Zbieraj naklejki i wymieniaj je na zestawy Lego!

Od 1 września za każde 20 zł wydane na wędliny marki Bohun w sklepach i na stoiskach Bohun oraz Sztuka Mięs otrzymujesz konkursową naklejkę. Zebrane naklejki wymienić można następnie na zestawy Lego.

Naklejki zbiera się w specjalnej karcie punktacyjnej, którą również otrzymasz w sklepie lub na stoisku Bohun i Sztuka Mięs. Im więcej zbierze się naklejek, tym droższy zestaw Lego można odebrać. 1 naklejka to 1 zł do wykorzystania na zestawy z Katalogu Lego.
 
Akcja wydawania naklejek trwa od 1 września 2017r. i do 30 marca 2018r. Nagrody będzie można odbierać od 15 października 2017r. do 30 kwietnia 2018r.
 
Dodatkowo w Regulaminie Konkursu przewidzieliśmy 13 nagród-niespodzianek w postaci zestawów LEGO (po jednej nagrodzie przypadającej na sklep), które będą typowane wyłącznie z kart do zbierania punktów w pełni uzupełnionych naklejkami (jedna karta może pomieścić 20 naklejek) oraz z prawidłowo udzieloną odpowiedzią na pytanie konkursowe, które umieszczone zostało na karcie do zbierania naklejek.

 

Adresy sklepów i stoisk Bohun i Sztuka Mięs>>

 

Regulamin konkursu>>

 

Pobierz Katalog Lego>>

 

Katalog Lego